DJ Khaled – No Brainer + Justin Bieber, Chance the Rapper, Quavo

DJ Khaled před několika dny vydal na svém youtube kanálu videoklip na svůj nový song No Brainer (Bez přemýšlení), který se ujímá prvního místa v žebříčku „Trendy“ na britském YouTube, převážně díky velké náloži známých jmen, které na tomto tracku figurují. Tak se směle pusťme do jeho štiplavé kritiky. Vítejte na Maglajsu.

Už v prvních vteřinách nás Khaled uvítá záběry na jeho postavu s ehm lehkou ehm nadváhou, která je chytře zakrytá plandavou havajskou košilí, ovšem bez havajských prvků, protože Gabiel Iglesias je jen jeden. Poté, co s rukama nataženýma k nebi vykřičel jméno svého uměleckého pseudonymu nás v 11 vteřině uvítá Justin Bieber. A můj bože, je to pecka.

Nemůžu říct, že bych měl Justina Biebera kdy nějak moc v lásce, ale určitě jsem ho částečně respektoval. Přeci jen pod takovým náporem kritiky se operuje těžko a až na pár excesů a problémů se zákonem se s tím porval docela slušně a bez toho, aniž by se musel nějak razantně stáhnout do pozadí pořád pokračoval v budování své kariéry. Po zhlédnutí tohoto videoklipu ale můžeme sebevědomě potvrdit, že to Justinovi všechno asi vlezlo na jeho No Brain(er), jelikož jeho nový look je nápadně podobný looku všech pedofilních strýčků buranských vesnic v Texasu. Deku, pro kterou se musel vrátit ve stroji času a ukrást ji Jágrovi doplnil nevkusným nevkusným knírkem, který má ještě menší hustotu, než mezičást mého obočí.

Quavo se v další části klipu objevuje po boku teď již stojícího Khaleda se štětcem v ruce (možná mu malování jde lépe, než zpěv). Po několika vysoce elegantních a sofistikovaných tanečních pohybech doprovázených autotunem můžeme na chvíli zahlédnout pomalované plátno a uvědomit si, že ani to malování není pro Quava to pravé ořechové.

Příjemně mě překvapil Chance the Rapper, na němž to nejdivnější je růžová kšiltovka. Jiank je absolutně decentní.

Podívejte se sami, jak se to Khaledovi a jeho bandě povedlo.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.