Jak se zbavit octomilek?

  • Miroslav Penner
  • Bydlení

V našich zeměpisných šířkách máme to štěstí, že se kolem nás v letních měsících neprohánějí komáři roznášející nemoci. Ovšem i zde máme spoustu druhů hmyzu, který nás sice nemohou ohrozit na životě, ba dokonce většinou ani na zdraví, ale stále jde o velice otravné tvory. Mezi ty nejotravnější drobné živočichy, kteří jsou pro naši zemi typické, patří bezpochyby octomilky.

Číst dál: Jak se zbavit octomilek?

Nafukovací vs. voděodolný sedací vak

  • Miroslav Penner
  • Bydlení

bean bag chair reviews

Válka ve světě sedacích vaků? Určitě jste aspoň jednou narazili na kouzelný samonafukovací vak, který se nafoukne jediným pohybem ve vzduchu a užijete si pohodlí kdekoliv. Je ale tento druh sedacího vaku vhodný do domácnosti? V čem jsou voděodolné sedací vaky plněné kuličkovou náplní výhodnější? Ukážeme Vám jejich pro a proti a sami se rozhodněte, na kterou stranu se přikláníte. 

Číst dál: Nafukovací vs. voděodolný sedací vak

Průvodce výběrem látky na závěs

  • Miroslav Penner
  • Bydlení

Chce to změnu, ale nevíte jakou? Občas se stane, že při pohledu na váš dům nebo byt cítíte, že potřebuje změnu, něco co mu dodá šmrnc, ale stále nemůžete přijít na to co. Zkuste například změnit dekoraci nebo odstín zdí, ihned uvidíte rozdíl a do nového prostředí se budete hned víc těšit. Koupíte-li nové závěsy nebo polštáře, velmi rychle a hlavně levně docílíte modernizace a oživení stávajícího prostoru, ze kterého bude číšit pozitivní energie.

Číst dál: Průvodce výběrem látky na závěs

Pokud se pohybujete ve světě vířivek a bazénu, tak už jste o Swim Spa určitě slyšeli. A možná jste si nějaký i vyzkoušeli. Pokud ne, ve zkratce se jedná o kombinaci vířivky a bazénu, která z každého vytahuje ty nejlepší vlastnosti a dělá z nich ultimátní plavecký zážitek. I po plavání ve třímetrovém Swim Spa budete utahaní jako po několika okruzích v běžném plaveckém bazénu. Čtěte dál, pokud se o Swim Spa chcete dozvědět víc, nebo pokud chcete zjistit, kde si můžete tyto vířivé bazény vyzkoušet nebo pořídit.

Číst dál: Bazény Swim Spa - proč patří k těm nejlepším?

  • 1
  • 2
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.