Bazény Swim Spa - proč patří k těm nejlepším?

  • Miroslav Penner
  • Bydlení

Pokud se pohybujete ve světě vířivek a bazénu, tak už jste o Swim Spa určitě slyšeli. A možná jste si nějaký i vyzkoušeli. Pokud ne, ve zkratce se jedná o kombinaci vířivky a bazénu, která z každého vytahuje ty nejlepší vlastnosti a dělá z nich ultimátní plavecký zážitek. I po plavání ve třímetrovém Swim Spa budete utahaní jako po několika okruzích v běžném plaveckém bazénu. Čtěte dál, pokud se o Swim Spa chcete dozvědět víc, nebo pokud chcete zjistit, kde si můžete tyto vířivé bazény vyzkoušet nebo pořídit.

Jak už jsem řekli, Swim Spa kombinuje vlastnosti bazénu a vířívky. Z bazénu převzal tvar a z vířivek zase vodní proudy. V tomto případě ale proud neslouží k jemné masáži, ale k tomu, aby vám dal pořádně zabrat. Podle toho, jak moc vás proud bude mučit, se bazény Swim Spa dělí na dva základní typy. První z nich je AquaTrainer, který je vytvořený přesně pro ty, kteří si chtějí dát pořádně zabrat. Silný proud v rychlosti až 18 km/h vám pomůže zlepšit kondici a zároveň vás přijemně unaví. Pokud hledáte spíš odpočinkové plavání, po kterém si nemůžete dovolit hned odpadnout do postele, bude pro vás lepší AquaSport, který je díky svému programu vhodný i pro plavce začátečníky a malé děti.

bazény swim spa

Možná vás potěší také program na intervalový trénink, který vám během krátké doby rozproudí krev v těle. S tréninkem vám rád pomůže váš osobní trenér Aqua PRO Control. Do cvičení vám nebude kecat a zapamatuje si za vás všechna důležitá čísla. Jedná se o program, který počítá uplavanou vzdálenost a spálené kalorie. Dává také pozor na to, abyste se na začátku cvičení nezranili kvůli tomu, že jste se nazahřáli - Warm Up mód vás perfektně připraví na celý trénink. Trenér si umí zapamatovat výkony až dvou osob.

V Česku můžete sehnat Swim Spa od Hydropoolu. Pokud jste zvědaví, jestli jsou vířivé bazény tak výkonné, jako o nich píšeme, můžete se přesvědčit sami v jednom ze showroomu ve Zlíně nebo v Říčanech u Prahy.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.