YG – Big Bank

Vítejte u nového relaxačního a informačního portálu. V následujících týdnech Vás budeme zásobit deskriptivním popisem hudebních videoklipů, které jsou zrovna IN a TRENDY a snad se dozvíte i nějakou novou zajímavost. Pusťme se do toho se songem, co zrovna frčí v Anglii. Vítejte na Maglajsu.

YG je song, který je nadupaný už zavedenými umělci a není tedy překvapením, že spustil takové haló. Vedle Big Bank se v něm objevuje ještě 2 Chainz, Big Sean a v neposlední řadě ženský Eminem s velkými rty Nicky Minaj. No prostě pecka všemi couly.

Na začátku videa můžeme vidět mohutné a skupinové máchání dredy, které se promítá skrze celé necelé čtyři minuty (3:56). Pak se mává penězma a červeným šátkem. Hraje se docela usilovně na xylofon ve hvězdném prostředí. V žádném raperském videoklipu nesmí chybět drahá auta a sexy zadky, takže bylo jasný, že to bude i tady. Luxusní zlaté šperky jsou tady samozřejmě taky a tak je „flexingová trilogie“ dokonána.

Nicky si nasadila obrovské brýle a výstřih a vlasy si spletla do podivných růžků. Tentokrát má růžové vlasy. Big Seanovi se bohužel zapomnělo říct, že si nemá brát tričko s žádným logem a tak si na natáčení „dofelil“ s účelem sponzorovat. Po vyzvání si nebyl ochoten ani zapnout košili, musí totiž vypadat freš, a tak má teda po celý videoklip šmouhu tam, kde by mělo být břicho. To mě rozčiluje, protože cítím silné nutkání si otírat displej monitoru.

Umělci to nasolili tak pořádně, že se roztančila celá prezidentská kancelář v Americe, rap prostě frčí. Nechybí tady ani product placement, takže vím, že jediný sprej na boty, který mám používat, je crep protect. Nic jiného.

Na zbytek se musíte podívat sami. Kolem času 2:45 mi nějak zamrzl displej a ehm nemohl jsem pokračovat. A hudbu si taky ohodnoťte sami.

 

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.