Jestliže si nejste jisti, jak vybrat myslivecké oděvy a oblečení pro lovce, pomůže vám pár tipů. Měli byste se soustředit nejen na cenu, ale spíše na kvalitu. Je ale pravdou, že i cena může být důležitým ukazatelem a kvalitnější oblečení bývá zpravidla také podstatně dražší. Existují ale i nejrůznější bazary, výprodeje, akční slevy, kupóny a kdoví jaké možnosti, se kterými můžete ušetřit. Použité oblečení nabízí také některé armyshopy.

 

Číst dál: Jak vybrat oděv pro lovce a myslivce?

Nechce své ušetřené peníze mít pouze pod polštářem a rádi byste jejich hodnotu alespoň o něco málo navýšili? V tom případě je pro vás ta nejlepší doba nakoupit nějaké ty dluhopisy, pokud možno českého původu. Dnes se již jedná o poměrně častý způsob, jak si přijít relativně bezpracně k celkem sympatickým penězům. Spořící účty už jsou dávno pasé. Mají totiž nízké úroky, a tudíž jsou čím dál tím méně zajímavé. 

Číst dál: České dluhopisy recenze: Zkušenosti s předním českým portálem

 slamáky

Především v letním období se nosí slaměné klobouky, a to nejen k vodě, ale klidně i do města, do práce či na procházku. Slamáky mají ochránit před nemilosrdným sluníčkem. Protože se však často letní sezóna prodlouží minimálně do konce září, ještě se vyplatí pořídit si nějaký ten slamák do svého šatníku.

Číst dál: Slamáky – stylové klobouky, které se nosí nejen v létě

 náušnice s topazem

Snad žádná žena nepohrdne šperky. Současný trh je vskutku rozmanitý, přičemž vybrat si můžete z nepřeberné škály variant. Zatímco některým dámám se zamlouvá klasika v podobě žlutého zlata, jiné nedají dopustit na stříbro. Samozřejmě každý drahý kov má něco do sebe. Stříbrné šperky jsou o něco levnější než zlaté, ovšem zlaté nemají tendenci černat, jako je tomu u stříbra, a dokonce vás klidně přežijí. Velice oblíbené jsou náušnice s topazem. V následujících řádcích vám prozradíme, co je vůbec topaz a na kolik takové náušnice vyjdou.

Číst dál: Náušnice s topazem se budou ve vašich uších vyjímat

  • 1
  • 2
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.