Nejlevnější dovolená u moře třeba i v únoru

levná dovolená na pláži

Jakože jsme Češi, tak jsme velice jednodušší tvorové. Celé naše životy se točí kolem přísloví „Za málo peněz hodně muziky“ a dovolená není žádnou výjimkou. Proto ve volných dnech jezdíme přes celou republiku do Těšína, abychom za polskými hranicemi mohli nakoupit levné oblečení a na jídlo chodíme jedině na socku. Kdyby nám zdražili pivo, tak hrozí další defenestrace a jedna televize nám vydrží deset let. Jak se ale vzepřít tlaku ze zahraničí, které prostě nechápe naši mentalitu a ušetřit za dovolenou co nejvíce?

Nejlevnější doprava

Tohle už jsme vykoumali, že nejlepší způsob dopravy není letadlo, kde musíme platit šejkům přímo do kapsy. Navíc se to může kdykoliv zřítit a máme po ptákách i po letadle. Nenene. Nejlepší způsob, jak se dostat do zahraničí je sednout si do stodvacítky a strávit pár desítek hodin v zapařeném autě na cestě za dobrodružstvím. Navíc cestou uvidíte tolik krás, že se to vyplatí a je to jako byste začali dovolenou ještě před tím, než jste se vůbec dostali k moři. 

TIP pro super Čechy: Sbal si batoh a po vzoru Zibury jdi pěšky. Do Chorvatska to není tak daleko, to se jenom zdá. A když vyjdeš teď, tak si můžeš užít dovolenou u moře v únoru. Pohni si a můžeš lidem poslat Vánoční pohlednice od moře, což je skoro, jako bys byl milionář!

Nejlevnější občerstvení

Nabalit řízky v chlebu, pár honzových bucht, možná bábovku a jseš ready! Samozřejmě si nezapomeňte basu Plzní a nějakou tu kofolu pro děti. Až zásoby dojdou, tak je po cestě všude dost benzínek, které nabízí velice chutné konzervované bagety. Vodu si napustíte do prázdných petek od kofoly na záchodcích a je to vyřešený.

Nejlevnější suvenýry

Až do toho Chorvatska dorazíte a začnete přemýšlet, co byste asi tak dovezli domů, jako dárek pro ty nešťastné, kteří si to nemohli užít s Vámi, tak hlavně nic drahého nekupujte! Jděte na pláž a nasbírejte pár kamínků. Když najdete mušli, tak si ji nechte pro sebe. Jednou se s nimi možná bude platit, až peníze ztratí hodnotu.

Tak teď už víte, jak si užít dovolenou na plné pecky a utratit co nejméně peněz. Tak pozdravujte v zahraničí!

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.