Slamáky – stylové klobouky, které se nosí nejen v létě

 slamáky

Především v letním období se nosí slaměné klobouky, a to nejen k vodě, ale klidně i do města, do práce či na procházku. Slamáky mají ochránit před nemilosrdným sluníčkem. Protože se však často letní sezóna prodlouží minimálně do konce září, ještě se vyplatí pořídit si nějaký ten slamák do svého šatníku.

Plánujete dovolenou v zahraničí mimo hlavní sezónu? Slamák by neměl ve vašem kufru chybět. Znáte tu básničku, kde se říká: „Bez klobouku, bos, natloukl si nos.“ Hlavně na sluníčku platí tato básnička dvojnásobně. Přitom slamáky nejsou drahou záležitostí, pokud víte, kde je kupovat.

V obchodech za tisíce, na internetu za pár stovek

Jestliže procházíte kamenné obchody, zřejmě vám zůstává rozum stát nad tím, kolik stojí klasické slamáky. V některých buticích se nestydí říct si i dva tisíce korun za takovou pokrývku hlavy. Nechcete ale zbytečně utrácet peníze? Hledáte spíše výborný poměr mezi kvalitou a cenou? Vyzkoušejte obchod, kde se dají koupit jakékoliv produkty bez brandu, a tím pádem i za mnohem přijatelné ceny, aniž by kvalita pokulhávala.

Slamáky pro muže i ženy

Obrovskou výhodou je, že slamáky jsou vhodné pro obě pohlaví. Sehnat se dají jak v dámském, tak i pánském provedení. Stylově vypadá třeba i kovbojský slaměný klobouk, se kterým se vrátíte o desítky let zpět.

Takový parťák do horkých dní vás vyjde na necelé dvě stovky.  Pochopitelně záleží na tom, jakou variantu zvolíte. Podívejte se do internetového obchodu BEZBRANDU.cz, kde najdete ručně vyráběné slaměné klobouky za pár korun. Nemusíte se bát toho, že by nebyly kvalitní, pouze jsou, jak samotný název e-shopu napovídá, bez brandu.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.