Pronájem pracovních a výškových plošin není těžké sehnat

  • Miroslav Penner
  • Průmysl

pronájem plošin inreka

Teleskopické pracovní plošiny, které mají schopnost volného pohybu, kloubové plošiny, nebo kombinace obou zmíněných drží technologický monopol pro pracování na místech, které jsou hůře dostupné, jako jsou úzké prostory sloužící pro výrobu, haly pro prodejní, skladovací nebo výrobní účely atd. Prostě místa, kde je vhodné až nezbytné, aby se plošina pohybovala nahoru a dolů, ale i ve vertikální rovině. 

Použití pracovních plošin – proč jsou dobré?

Mnoho společností proto shání, kupuje a pronajímá tyto hydraulické plošiny, které razantně usnadňují práci. Toto zdvihací zařízení, které je vybaveno plošinou a místem, ze kterého se může plošina obsluhovat (koš) nebo plochou, která je po okrajích vybavena ochranným zábradlím. Celá pracovní plošina je vybavena a zařízena takovým způsobem, aby mohla pracovníkovi umožnit práci na nedostupných místech, ke které by musel případně použít žebřík nebo lešení. Opakované používání žebříku nebo lešení, zvláště pro práci, která je repetitivní a a jejíž náplní je právě pohyb v těchto výškách, může plošina velice usnadnit a zrychlit. Výhodou těchto pracovních plošin je, že jejich ramena se nepohybují pouze nahoru a dolů, ale mohou se otáčet v dosahu ramene. Pokud je pro danou výškovou práci potřeba nářadí, které vyžaduje připojení do elektrické zásuvky, pak mají i některé plošiny toto vybavení.

Kde se plošiny vyskytují?

Tyto pracovní plošiny jsou často pevně spojeny se stroji, můžeme ale často vidět i plošinu, která je zavedena jako přívěs za auto. Díky tomu jsou užívány jak v interiérech, ale i v exteriérech pro případnou jednorázovou práci; dokonce i hasiči tyto plošiny mají na svých autech, často zachraňují i životy. Po finanční stránce může být zakoupení plošiny dost nákladné, nicméně si to firmy, které plošiny vyrábí a obchodují s nimi uvědomují a proto je nabízí i k pronájmu. Česká firma Inreka plošiny je krásným příkladem toho, jak vycházet svému zákazníkovi vstříc skze nabídku komplexních služeb, které souvisí s jejich oborem. Proto ji neváhejte kontaktovat v případě vašeho zájmu o pronájem plošin nebo jejich koupi.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.