Kygo, Imagine Dragons - Born To Be Yours

  • Miroslav Penner
  • Zábava

Videoklip pro Born to be yours je tím pravým a jediným prequelem pro Planetu opic. Socha svobody stojí hrdě bez globálního oteplování, ale už se v myslích méně dominantních druhů homo začíná rodit ďábelský plán, jak svrhnout lidstvo z trůnu.

Music video začíná nevinně. Mladý Yetti nebo sněžný muž, sasquatch či bigfoot zápasí s odmítavou společností. Ačkoliv si užívá technologických vymožeností, tak je nucen žít v odlehlých končinách, kde se nebude potkávat s lidmi. Lidi jsou totiž zlo. Přesto člověk, dokonce i nečlověk, musí pracovat, jelikož všichni musíme nějak žít. I já dostávám peníze za to, že píšu tohle. Na pracovišti se bigfůtovi nedostává ale žádné pořádné šikany, která by videoklip okořenila, jenom ho lidé ignorují. Můžeme to považovat za jistou narážku na existencialismus, kdy moderní člověk upadá do stereotypu a koloběhu fádního života.

U prvního refrénu dostáváme ale naději, že i náš protagonista může mít šťastný život, když si při čištění zubů otevře zprávu od neznámé ženy. Jako pravej chlap rychle prostalkuje celý její profil a zhodnotí, jestli vůbec stojí za to jí psát. Když se po dlouhém přemýšlení rozhodne, že jo, tak se začne usmívat jak malá holka. Proto jsou Yettiové beta samci. Na to, že je tak chlupatý, jak kdyby měl místo krvinek čistý testosteron, tak je těžké odhadnout, proč se chová tak zženštile. Skutečný Yetti by ji praštil po hlavě kyjem a odnesl si ji do jeskyni, am I right?

Chvíli si s tou neznámou píšou, cukrují, posílají si pusinky přes face cam a pak se dohodnou, že se spolu setkají. Nicméně společnost se k Bigfootům nestaví moc dobře a  na cestě za láskou všude našeho protagonistu napadají a obtěžují burani, přesně i burani, které napodobuje Justin Bieber tady. Jak před nimi utíká, tak zdomestikovaný Yetti ztratí signál na mobilu a tím je vyřízený. Jeho zvířecí smysly a instinkty které jeho druhu pomáhaly se po staletí skrývat v divočně jej opustili.

Bigfoot konečně našel dům, ve kterém jeho zaslíbená bydlí, ale zjistí, že je to past. Slečna je totiž lovkyně a mít trofej Yettiho pověšenou nad kamny je sen každého pořádného amíka. Jednou ranou tupým předmětem do hlavy ho sundala ale nebyla dost důsledná. Na to, že vytvořila tak sofistikovaný plán pro polapení Yettiho, tak se měla připravit i na post-proces, jelikož okovy, kterými ho připoutala prostě nevydržely, když Yetti uviděl zamklou Yettici a vzbouřily se v něm všechny hormony. Yetti rozbil klec a společně se svou chlupatou láskou odjeli na motorce se sajdkárou neznámo do divočiny dělat Yeťata.

Co z toho plyne?

1. Když jsi ošklivý, tak si najdi někoho ošklivého, protože na lepší nemáš a přestaň brečet, že tě nikdo nechce. 

2. Chlapi jsou dnes subky a nechávají se kontaktovat, svádět a vozit v sajdkáře namísto toho, aby převzali otěže svých životů.

3. I fakin Yetti, který ani neexistuje, má lepší milostný život, než já.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.