Marshmello ft. Bastille – Happier

  • Miroslav Penner
  • Zábava

zlatý retrívr

Než se do mě pustíte, tak jo – já vím, že tady to video vyšlo už dávno. Ale až doteď mi trvalo se smířit s tím, co se v tom klipu stane. Vypadá to jako roztomilá písnička, kde roztomilá holčička dostane roztomilé štěňátko s extrémně roztomilou mašličkou z dekorační látky. Nic na světě ale mě ale nemohlo připravit na to, co se stane na konci toho videa. Pokud máte nervy z oceli, čtěte dál.

Jak už jsem říkala, video začíná neskutečně rozkošně. Holčička má narozeniny, ale ani přes všechny ty super články není spokojená. Až na konci oslavy dostane to NEJROZKOŠNĚJŠÍ ŠTĚNĚ na světě a okamžitě jsou z nich nejlepší kamarádi. Srdíčko mi zaplesalo a já už se těšila na ty tři další minuty s rozkošnými záběry na život zlatého retrívra. To jsem sice dostala ale ne v té podobě, kdybych se celou dobu culila na obrazovku a brečela, že mi chybí mí psi. Půlku videa jsem brečela štěstím, že je tam roztomilý pes a potom mě klip poslal na emocionální horskou dráhu s tolika různýma otočkama a úseků hlavou dolů, že mi PŮL ROKU trvalo vzpamatovat se. 

Kde je problém?

Málo pejska – když už děláte video s roztomilým pejskem, chci vidět záběry na roztomilého pejska. Nezajímá mě puberťačka, kterou si vybrali až jako poslední do týmu na fotbal. To se stalo každému z nás, nejsi nic extra, holka. Za tu půl minutu jsme mohli vidět psa, jak třeba zkouší jíst brokolici. To by se dalo přežít, můžu jít na Instagram a vidět padesát různých psů dělat padesát různých roztomilých věcí. Ale ten frajer s bílým kýblem na hlavě prostě musel jít a rozdupat mi srdíčko na placku. Jak?

Ten pes umře

Není zač. Předtím, než si k tomu psovi vytvoříte vztah, měli byste vědět, jak to skončí. A pokud se nechcete př ikaždém sledování videa rozbrečet, jak jedna nejmenovaná osoba, co tento článek ROZHODNĚ nepsala, možná radši druhou polovinu videa úplně přeskočte rovnou na čas 3:23..je tam totiž další roztomilé štěně s další roztomilou mašličkou z bavlněné látky.

bavlněná látka

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.