Ustálení osobitého módního stylu

  • Miroslav Penner
  • Zábava

Krásné, Jasný, Krása, Móda, Děvče, Venkovní, Photoshoot

 

Pokud se vám stalo něco zásadního v životě, nebo jste se dostali do situace, kdy požadujete změnu, můžete se dostat do situace, kdy nevíte, jak tuto změnu pojmout. Abyste se nedostali do stresu, nebo se nechtěli svého cíle vzdát, nabízíme několik tipů, které vám s cestou k osobnímu stylu ulehčí. 

 

Co s tím, co už máme

Možná se vaše rozhodnutí týká toho, že se ve svém oblečení již necítíte dobře. Ať už z jakýchkoliv důvodů - změna váhy, změna stylu, změna zájmu o módu, nebo něco jiného, je dobré se podívat na základ, který máte a identifikovat, co se vám na vašem oblečení líbí a co ne. 

Zhodnoťte jak vám sedí, jak se v něm cítíte a v jakém je stavu. Asi nejdůležitější je, jak se v oblečení cítíte. Pokud si myslíte, že nějaký kousek se vám líbí sám o sobě, ale ne na vás a cítíte se v něm zvláštně a ne moc sebevědomě, když vám ho všichni chválí, nemá cenu si jej nechávat. Můžete konstatovat, že na názoru ostatních také záleží, ale důležitější je, abyste maximalizovali svojí osobní pohodu v tomto procesu.


Vyzbrojte se vědou

Existují vědecky potvrzené teorie, které mohou pomoci s výběrem oblečení. V úvahu vemte proporce svého těla, barvu a podtón pleti, očí a vlasů, a nakonec jak často se přes den převlékáte. 

Proporce vašeho těla, včetně toho, co chcete osobně na sobě vyzdvihnout, vám pomůžou vytřidit určité styly oblečení. Nezapomeňte, že pokud se prostě cítíte více přitažlivá v uplém oblečení, je jedno, kolik vážíte. Stejné to je s vaší výškou. Jste vysoká, ale ráda nosíte podpadky? Noste je.

Teorie barev vám pomůže najít základní paletu barev, které se můžete vždy držet, bude vám slušet a bude ladit s většinou, možná i celým šatníkem. 


Tvorba každodenní uniformy

Mějte několik kousků, které se dají navzájem dobře měnit a mohou tvořit nové outfity. Základ vám vytvoří jakousi uniformu, kterou můžete obměňovat, zlepšovat a zjednodušovat. 

Boty - chodíte denně do práce pěšky? Naběháte se dost v práci? Berte toto v úvahu při výběru kvalitních a pohodlných bot v neutrální barvě, která ladí do vašeho šatníku. Když k botám sladíte tašku/batoh a pásek, budete vždy vypadat uceleně a stylově.

Kalhoty/sukně - Kvalitní a pohodlný kousek, který vám bude dobře sedět si možná kupte rovnou dvakrát. Na výměnu při praní a také v jiné barvě. Umožní vám to být sebevědomá každý den.

Doplňky - sadu neutrálních doplňků ve stejně barevném kovu pomůžou v ucelení celého outfitu. Dámské náramky z chirurgické oceli se mohou při myšlenkách na dámské šperky lehce opomíjet, ale spolu s hodinkami, náušnicemi a prsteny tvoří dobrý základ a estetickou rovnováhu.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.