bylinky na potenci a libido

V současném uspěchaném světě jsou problémy s potencí stále častější. Zatímco pánové nedosahují dostatečné erekce kvůli neustálému stresu z práce, ženám se v období menopauzy vytrácí zase chuť zadovádět si v posteli se svým partnerem. Bohužel, často se jedná o začátek konce vztahu. Přestože se říká, že vztahy se nezakládají na sexuálních požitcích, dokážete si představit, že s partnerem či partnerkou nemáte intimní styk? Jestliže chcete zachránit váš vztah, vrátit do ložnice vášeň, nabízí se vám bylinky na potenci a libido.

Číst dál: Bylinky, které vrátí do ložnice vytracenou vášeň

Výbava na kolo - bez čeho se neobejdeš

  • Miroslav Penner
  • Zdraví

Možná si říkáš, že co sakra strašíme s koly a cvičením a pohybem, když Vánoce ještě nebyly a ještě nemáš pořádný důvod na to kolo sednout a vypotit všechno to máslo a cukr ze všech těch dobrot, co máma napekla. Tak za prvý, ještě je hezky, takže není vůbec žádný důvod nikam nevyjet a za druhý - musíš trénovat teď, protože v lednu tě v těch mrazech beztak nikdo ven nedostane.

Číst dál: Výbava na kolo - bez čeho se neobejdeš

Jak vybrat činky na cvičení?

  • Miroslav Penner
  • Zdraví

Když se řekne posilování, v naprosté většině případů si vybavíte činky, že ano! Aby taky ne, jedná se o masově používaný a levný způsob, jak procvičit nejrůznější partie našeho těla. Mnoho lidí volí posilování a cvičení pomocí činek, protože se jim nechce utrácet vysoké vstupné a permanentky do posiloven. V tomto článku se společně podíváme na výhody činek a jak postupovat při výběru.

Číst dál: Jak vybrat činky na cvičení?

  • 1
  • 2
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.