Bylinky, které vrátí do ložnice vytracenou vášeň

  • Miroslav Penner
  • Zdraví

bylinky na potenci a libido

V současném uspěchaném světě jsou problémy s potencí stále častější. Zatímco pánové nedosahují dostatečné erekce kvůli neustálému stresu z práce, ženám se v období menopauzy vytrácí zase chuť zadovádět si v posteli se svým partnerem. Bohužel, často se jedná o začátek konce vztahu. Přestože se říká, že vztahy se nezakládají na sexuálních požitcích, dokážete si představit, že s partnerem či partnerkou nemáte intimní styk? Jestliže chcete zachránit váš vztah, vrátit do ložnice vášeň, nabízí se vám bylinky na potenci a libido.

Samozřejmě na trhu jsou k dostání různé preparáty, které mají posílit sexuální apetit. Počítejte však s tím, že chemické přípravky často vyvolávají i nežádoucí účinky, kdežto bylinky jsou na tom jinak. Organismus z bylinek čerpá jen samé benefity.

Kotvičník zemní

Snad nejznámější bylinkou, která dopomůže k aktivnímu sexuálnímu životu, je kotvičník zemní. Často je nazýván za elixír lásky, není se čemu divit. Dokáže nastolit rovnováhu mezi ženskými a mužskými hormony. Pokud totiž hormony nejsou vyvážené, dochází k přibírání na váze, ztrátě libida a dalším neduhům. Zbavit se jich můžete právě za pomoci kotvičníku zemního, s nímž už nebudete vědět, co jsou to únava, nespavost či nadměrné pocení.

Guarana

Zapomenout nesmíme ani na bylinku zvanou guarana. Spojíte si s ní hlavně to, že napomáhá paměti, zmírňuje stres a dodává energii. Guarana je schopna tělu dodat až čtyřikrát vyšší obsah kofeinu, než se nachází v jednom šálku kávy. Kromě těchto předností se ještě pyšní tím, že podporuje imunitu, trávení a hubnutí a stejně tak zvyšuje libido.

Jestliže hledáte vhodné bylinky na potenci a libido, určitě se podívejte do pestrého produktového portfolia e-shopu EXOTIC HERBS. Zakoupit si můžete kromě kotvičníku zemního a guarany také jště ženšen, ašvagandu, acai či macu.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.