Jak zajistit, aby vám karanténa v létě přišla co nejnormálnější

  • Miroslav Penner
  • Zdraví

Nechceme vás strašit, ale je možné že karanténa, možná aspoň hygienická opatření omezí náš život ještě v létě, ale nebojte, máme pro vás aspoň pár tipů na lepší zvládání života v karanténě, aneb jak si přizpůsobit venkovní aktivity doma s rodinou.

Na co se nejvíce těšíme v létě


Každý si na létě užívá něco jiného, ale my se nejvíce těšíme na pocit, který dostaneme když konečně po dlouhé frontě dostaneme svojí oblíbenou příchuť zmrzliny. Právě kopečková zmrzlina je dobrá v tom, že stačí abyste měli velkou zásobu zmrzliny, naběračku a případně kornouty, pro ten správný pocit.

Slunění


Pokud rádi chodíte na procházky a bude vám chybět vyhřívání se na sluníčku, stačí si vyhlédnout kde ve vašem domově dostanete skrze okna přímé sluneční paprsky a dejte si akademickou půlhodinku denně na přijímání vitamínu D přírodní cestou. Pokud se bojíte o dopad UV záření na vaší kůži ale zároveň chcete získat vitamíny, vystavte hlavně nohy a stehna, které natřete krémem s ochranou proti UV a nebuďte na slunci déle než hodinu.

Zábava doma


Místo chození do kina pořádejte promítání filmů, které jste si nemohli předem vybrat, respektive náhodile ze seznamu filmů jeden vyberte. Má to být přece kino, ne? Pokud to chcete dohnat do dokonalosti nechte ostatní zaplatit symbolickou částku za popcorn.
Pokud vaše děti vás už mají plné zuby a vy jich, klidně se takto zabavte sami a vyberte film náhodně.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.